Pakalpojumi

Stividoru pakalpojumi

Uzņēmuma vadība un tehniskie speciālisti nepārtraukti seko nozares attīstībai un apgūst vadošo Eiropas ostu pieredzi, kas ļauj pilnvērtīgi izmantot uzņēmuma rīcībā esošo tehnisko aprīkojumu un ieviest jaunākās kravu pārkraušanas tehnoloģijas.

Vairāk

Kravu uzglabāšana

Papildus kravu pārkraušanas pakalpojumiem LSEZ AS „Liepājas osta LM” saviem klientiem piedāvā arī kravu īss un ilgtermiņa uzglabāšanas pakalpojumus.

Vairāk

Kravu ekspedīcija

LSEZ AS „Liepājas ostas LM”  piedāvā kompleksus transporta pakalpojumus, kas nozīmē pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, nodrošinot kravu piegādi pēc „door – to – door” principa izmantojot jūras, auto un dzelzceļa transportu. Kompleksā pieeja ļauj ne tikai uzņemties pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, bet arī ievērojami samazināt kopējās pārvadājumu izmaksas.

Vairāk

Kuģu aģentēšana

LSEZ AS „Liepājas osta LM” ir Latvijas Nacionālās Kuģu aģentu un brokeru asociācijas biedrs. Mūsu klientu rīcībā ir pieredzējuši un profesionāli kuģu aģenti, kuri nodrošina nepārtrauktu kuģu aģentēšanu pēc principa – „7 dienas nedēļā/ 24 stundas dienā”, piedāvājot pilnu pakalpojumu klāstu, kas ietver ne vien pilnu aģentēšanu, bet arī „protective agency” un „husbandry agency” funkcijas.

Vairāk
  • Liepājas osta LM

    Iepazīšanās video.

Jaunumi

  • Atklāts konkurss (IEP-10)

    04.04.2012

    LSEZ A/S "Liepājas osta LM" izsludina atklātu konkursu Iepirkuma identifikācijas numurs IEP-10, par tiesībām noslēgt līgumu "TP-1455 rekonstrukcija un kabeļu trases gar kordona līniju ostas piestātnē 42, 43, 44, Liepājā"

    Vairāk
Jaunumu arhīvs

Meteo ziņas

Datums/Laiks 2012-11-05 07:53:48
Saule lec 7:54
Saule riet 16:45
Dienas ilgums 8h 51min
Gaisa temperatūra 4.7° (liekas kā -3.8°)
Gaisa relatīvais mitrums 89%
Vēja ātrums 6.0m/s
Vēja virziens A/ZA (67.5°)
Atmosfēras spiediens 998.7hPa ↓
Nokrišņu daudzums 2.1mm (1h) / 5.2mm (24h)