drukāt

Kravu ekspedīcija

LSEZ AS „Liepājas ostas LM”  piedāvā kompleksus transporta pakalpojumus, kas nozīmē pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, nodrošinot kravu piegādi pēc „door – to – door” principa izmantojot jūras, auto un dzelzceļa transportu. Kompleksā pieeja ļauj ne tikai uzņemties pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, bet arī ievērojami samazināt kopējās pārvadājumu izmaksas.

Pieredzējuši ekspeditori nodrošina iespējami labāko pakalpojumu kvalitāti. LSEZ AS „Liepājas osta LM” ir Latvijas nacionālās kravu ekspeditoru asociācijas LAFF biedrs, kā arī uzņēmumu ir atzinusi Starptautiskā kravas ekspeditoru federāciju asociācija FIATA.

LSEZ AS „Liepājas ostas LM” ir noslēgusi tiešos sadarbības līgumus ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Kazahstānas, Baltkrievijas un Ukrainas dzelzceļa kompānijām, kas ļauj ievērojami samazināt sauszemes transporta izmaksas. Savukārt kontakti ar tādām kuģniecībām kā “Pan-Ocean”, “Beluga Shipping”, “Coil-Line”, “COSCO” dod iespējas saņemt izdevīgus frakta nosacījumus pārvadājumiem uz jebkuru pasaules ostu.

Organizējot kravu pārvadājumus caur Liepājas ostu, klientiem tiek piedāvāti šādi kravu transportēšanas nosacījumi: „DAF – CIF” vai „DAF – FOB Liepaja”. Vienlaicīgi mēs esam gatavi apspriest jebkurus citus nosacījumus un procedūras kravu transportam uz jebkuru pasaules vietu.

Jaunumi

  • Atklāts konkurss (IEP-10)

    04.04.2012

    LSEZ A/S "Liepājas osta LM" izsludina atklātu konkursu Iepirkuma identifikācijas numurs IEP-10, par tiesībām noslēgt līgumu "TP-1455 rekonstrukcija un kabeļu trases gar kordona līniju ostas piestātnē 42, 43, 44, Liepājā"

    Vairāk
Jaunumu arhīvs

Meteo ziņas

Datums/Laiks 2012-07-20 03:21:50
Saule lec 5:16
Saule riet 22:08
Dienas ilgums 16h 52min
Gaisa temperatūra 15.5° (liekas kā 9.9°)
Gaisa relatīvais mitrums 88%
Vēja ātrums 6.5m/s
Vēja virziens D/R (225°)
Atmosfēras spiediens 997.2hPa ↓
Nokrišņu daudzums 0.0mm (1h) / 0.8mm (24h)