Pakalpojumi

 • Stividoru pakalpojumi

  Uzņēmuma vadība un tehniskie speciālisti nepārtraukti seko nozares attīstībai un apgūst vadošo Eiropas ostu pieredzi, kas ļauj pilnvērtīgi izmantot uzņēmuma rīcībā esošo tehnisko aprīkojumu un ieviest jaunākās kravu pārkraušanas tehnoloģijas.

  Vairāk
 • Kravu uzglabāšana

  Papildus kravu pārkraušanas pakalpojumiem LSEZ AS „Liepājas osta LM” saviem klientiem piedāvā arī kravu īss un ilgtermiņa uzglabāšanas pakalpojumus.

  Vairāk
 • Kravu ekspedīcija

  LSEZ AS „Liepājas ostas LM”  piedāvā kompleksus transporta pakalpojumus, kas nozīmē pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, nodrošinot kravu piegādi pēc „door – to – door” principa izmantojot jūras, auto un dzelzceļa transportu. Kompleksā pieeja ļauj ne tikai uzņemties pilnu atbildību par kravu pārvadājumu procesu, bet arī ievērojami samazināt kopējās pārvadājumu izmaksas.

  Vairāk
 • Kuģu aģentēšana

  LSEZ AS „Liepājas osta LM” ir Latvijas Nacionālās Kuģu aģentu un brokeru asociācijas biedrs. Mūsu klientu rīcībā ir pieredzējuši un profesionāli kuģu aģenti, kuri nodrošina nepārtrauktu kuģu aģentēšanu pēc principa – „7 dienas nedēļā/ 24 stundas dienā”, piedāvājot pilnu pakalpojumu klāstu, kas ietver ne vien pilnu aģentēšanu, bet arī „protective agency” un „husbandry agency” funkcijas.

  Vairāk
 • Muitas brokeru pakalpojumi

  LSEZ AS „Liepājas osta LM” sniedz pilnu muitas brokera pakalpojumu spektru, organizējot kravu piegādi pēc „door – to – door” principa – tranzītu cauri Latvijas teritorijai, muitas formalitāšu noformēšanu, muitas maksājumu un nodokļu samaksu klienta vietā.

  Vairāk
 • Kuģu fraktēšana

  LSEZ AS „Liepājas osta LM” Kuģu fraktēšanas nodaļa nodarbojas ar kuģu fraktēšanu mātes uzņēmuma A/S „Liepājas metalurgs” produkcijas eksportam, kā arī sniedz kuģu fraktēšanas pakalpojumus citiem uzņēmuma klientiem. Kuģu fraktēšanas pakalpojumi ir viens uzņēmuma darbības pamatelementiem nodrošinot pilnu loģistikas pakalpojumu servisu. Pārzinot Liepājas ostas un uzņēmuma darbības specifiku, kuģu fraktētāji var nodrošināt labākos kuģu frakta nosacījumus kravu transportēšanai caur uzņēmuma kravu pārkraušanas termināļiem.

 • Kravu aģentēšana

  LSEZ AS „Liepājas osta LM” nodrošina pilnu kravas dokumentu apriti, veicot dokumentu noformēšanu, šādām kravu kustībām – „dzelzceļa transports – noliktava/ muitas noliktava – autotransports/ jūras transports” un „jūras transports – noliktava/ muitas noliktava – autotransports/ dzelzceļa transports”. Saskaņā ar klienta nosacījumiem uzņēmums izstrādās jebkuru citu kravu transporta shēmu un nodrošinās tās sekmīgu realizāciju.

Jaunumi

 • Atklāts konkurss (IEP-10)

  04.04.2012

  LSEZ A/S "Liepājas osta LM" izsludina atklātu konkursu Iepirkuma identifikācijas numurs IEP-10, par tiesībām noslēgt līgumu "TP-1455 rekonstrukcija un kabeļu trases gar kordona līniju ostas piestātnē 42, 43, 44, Liepājā"

  Vairāk
Jaunumu arhīvs

Meteo ziņas

Datums/Laiks 2012-07-20 03:21:50
Saule lec 5:16
Saule riet 22:08
Dienas ilgums 16h 52min
Gaisa temperatūra 15.5° (liekas kā 9.9°)
Gaisa relatīvais mitrums 88%
Vēja ātrums 6.5m/s
Vēja virziens D/R (225°)
Atmosfēras spiediens 997.2hPa ↓
Nokrišņu daudzums 0.0mm (1h) / 0.8mm (24h)