Servisi

LSEZ AS “LIEPĀJAS OSTA LM” piedāvā kravu piegādi pēc principa “no durvīm līdz durvīm” jebkurā planētas punktā ar jūras, dzelzceļa un autotransportu. Mūsu loģistikas un fraktēšanas speciālisti piedāvās jums optimālas kravu transportēšanas shēmas.

Tiešie līgumi ar Latvijas, Lietuvas , Igaunijas, Krievijas, Kazahstanas, Baltkrievijas un Ukrainas dzelzceļiem ļauj samazināt kravu sauszemes transportēšanas izdevumus, un kontakti ar pasaules lielākajām kuģošanas kompānijām, tādām, kā “Pan-Ocean”, “Beluga Shipping”, “Coil-Line”, “COSCO” dod iespēju saņemt izdevīgas fraktēšanas likmes līdz jebkurai pasaules ostai.

Tiešie līgumi ar Latvijas, Lietuvas , Igaunijas, Krievijas, Kazahstanas, Baltkrievijas un Ukrainas dzelzceļiem ļauj samazināt kravu sauszemes transportēšanas izdevumus, un kontakti ar pasaules lielākajām kuģošanas kompānijām, tādām, kā “Pan-Ocean”, “Beluga Shipping”, “Coil-Line”, “COSCO” dod iespēju saņemt izdevīgas fraktēšanas likmes līdz jebkurai pasaules ostai. Pieredzējuši mūsu kompānijas stividori nepieļauj kravas bojāšanos pārkraušanas un glabāšanas laikā un nodrošina pareizu iekraušanas procesu un drošu kravas nostiprināšanu kuģī, lai izvairītos no tās bojājumiem jūras pārbraucienu laikā. Mūsu kompānija uzņemas atbildību par Jūsu kravu un piegādes termiņiem no sākuma līdz beigām. Mums var uzticēties!

Kravu veidi