Termināli

 • Ģenerālo kravu terminālis

  Ģenerālo kravu pārkraušanas terminālis ir pirmais uzņēmuma terminālis, kas tika sākotnēji izveidots metālu kravu pārkraušanai. Terminālis ir aprīkots ar atklātajiem kravu uzglabāšanas laukumiem, slēgto noliktavu, mūsdienīgu kravu pārkraušanas aprīkojumu – portālceltņiem, mobilajiem celtņiem, iekrāvējiem, vilcējiem, utt. Terminālis ir piemērots gandrīz visu ģenerālo kravu veidu apkalpošanai – metāla izstrādājumi, kokmateriāli, ne gabarīta kravas, pakotas un iesaiņotas kravas. Termināļa kravu caurlaides jauda: 1 000 000 tonnas gadā.

  Vairāk
 • Beramkravu terminālis

  Beramkravu termināļa celtniecības projekts ir pirmais veiksmīgi realizētais uzņēmuma sadarbības projekts. Kā rezultātā, sadarbojoties Šveices kompānijai „Bunge”, Dānijas kompānijai „Dan Store” un LSEZ AS „Liepājas osta LM” Liepājas ostā tiek uzbūvēts moderns specializēts beramkravu (graudi, lopbarība) pārkraušanas terminālis. Terminālis nodots ekspluatācijā 2005. gadā. Saskaņā ar sadarbības nosacījumiem LSEZ AS „Liepājas osta LM” nodrošina stividoru pakalpojumus.

  Termināļa otrā kārta tika pabeigta 2011. Gada nogalē šīs kārtas ietvaros tika paplašināta infrastruktūras tīkls. Jaunā noliktava ir 3087.74 m² liela, tai ir atsevišķs pārkraušanas punkts kā auto transportam, tā arī dzelzceļam. Tajā pašā laikā tas ir savienots ar esošo pārkraušanas sistēmu kas ļauj daudz elastīgāk pārstrādāt kravas. Kopējā termināļa kravu caurlaides jauda: 700 000 tonnas gadā.

  Vairāk
 • Cementa terminālis

  Cementa pārkraušanas termināļa projekts ir realizēts sadarbībā cementa lielražotāju „CEMEX”. Termināļa būve bija nepieciešams priekšnoteikums „CEMEX” Latvijas ražotnē saražotās produkcijas eksportam, kā arī citās ražotnēs saražotās produkcijas importam uz Baltijas valstu tirgiem. Terminālis tika nodots ekspluatācijā 2009. gadā. Saskaņā ar sadarbības nosacījumiem LSEZ AS „Liepājas osta LM” nodrošina stividoru pakalpojumus.

  Vairāk
 • Ferosakausējumu terminālis

  Ferosakausējumu termināļa celtniecība tika realizēta kā kop projekts ar kravu īpašniekiem, piesaistot daļēju kravu īpašnieku kompānijas līdzfinansējumu. Terminālis nodots ekspluatācijā 2009. gadā. Termināļa kravu caurlaides jauda: 100 tūkst. tonnas gadā. Saskaņā ar sadarbības nosacījumiem LSEZ AS „Liepājas osta LM” nodrošina stividoru pakalpojumus.

  Vairāk
 • „Nord Kalk" termināls

  16.04.2012

  „Nord Kalk" termināls paredzēts kaļķu izkraušanai no vagoniem termināla silosos, lai pēc tam krautu autotransportā vešanai uz AS „Liepājas Metalurgs".

  Vairāk

Jaunumi

 • Atklāts konkurss (IEP-10)

  04.04.2012

  LSEZ A/S "Liepājas osta LM" izsludina atklātu konkursu Iepirkuma identifikācijas numurs IEP-10, par tiesībām noslēgt līgumu "TP-1455 rekonstrukcija un kabeļu trases gar kordona līniju ostas piestātnē 42, 43, 44, Liepājā"

  Vairāk
Jaunumu arhīvs

Meteo ziņas

Datums/Laiks 2012-07-20 03:21:50
Saule lec 5:16
Saule riet 22:08
Dienas ilgums 16h 52min
Gaisa temperatūra 15.5° (liekas kā 9.9°)
Gaisa relatīvais mitrums 88%
Vēja ātrums 6.5m/s
Vēja virziens D/R (225°)
Atmosfēras spiediens 997.2hPa ↓
Nokrišņu daudzums 0.0mm (1h) / 0.8mm (24h)